Plány na rok 2013

Nový rok spolu s novou sezónou je tady, tento rok bychom chtěli opět o něco rozšířit stávající miniskatepark a našim hlavním záměrem spolu s městem je výstavba minirampy. Z našich finančních zásob bychom chtěli letos konečně postavit již tak dlouho slibovaný rádius naproti centrálnímu banku. Počítáme s tím, že do začátku léta by to mohlo být hotovo. Dále bychom chtěli za naší DIY bednou postavit nějaký menší rozjezdový bank, ať se pořád nemusíme rozbíhat z trávy. Co se týče railu, který nám minulý rok ukradli, tak ho nahradíme kulatým railem. Tentokrát ho k zemi připevníme nadobro, snad už ho nikdo nevyrve :-)

Jinak co se týče minirampy, bude ji pravděpodobně stavět nějaká profesionální firma, která vyhraje veřejnou zakázku. Mini bude přístupná všem, takže si tam mohou zajezdit opravdu všichni. Doufáme, že se tím zase posuneme o kousek dál na cestě k "real" skateparku. Jinak pokud jde o povrch v miniskateparku, tak by na něm měly proběhnout také nějaké opravy, to je ale ještě potřeba probrat s městem a upřesnit detaily.

To je zhruba vše, během letošní sezóny budeme opět působit jako správce miniskateparku. Chceme tedy upozornit na dodržování provozního řádu a udržování pořádku!!! Pokud tam uvidíte někoho dělat problémy nebo trhat pytle s odpadky a rozhazovat je, tak se neostýchejte zakročit, samozřejmě v zájmu zachování vlastní bezpečnosti. Pokud se budete bát zakročit, tak můžete použít mobil a poslat nám případně fotku nebo video "záškodníka". My si s tím už pak poradíme :-)

Takže tak, díky a čau v parku :-)