Pořádek - nepořádek.....

Tak opět po dlouhé době nějaký článek. Tento bude spíše negativní než pozitivní a to hned v několika ohledech.

Nepořádek ve skateparku

Jak jen začít? Po delší době jsem se byl podívat ve skateparku, jak to tam vypadá, jak se daří nové minirampě atd. Hned jak jsem dorazil na místo, tak si nešlo nevšimnout toho nepořádku všude kolem na zemi. Rozházené PET lahve, sáčky, obaly od různých jídel a !!!polámaný malý stromek!!! A spoustu dalších věcí. Tak jsem si říkal, fajn no, zase nějací velcí dobráci, kteří po sobě neumí uklízet. Po chvilce šoku jsem se šel uklidnit do mini, jen tak se pohupuju a najednou se tam objevil starý pán, který venčil psa a okamžitě spustil: "Co to tady je za nepořádek, to si po sobě neumíte uklízet? Jestli to takhle půjde dál, tak si budeme stěžovat na město a necháme vám to tady zavřít!" Staršího pána jsem slušně usměrnil, že já ten bordel neudělal a dal jsem se s ním do řeči a jasně mu to vysvětlil. Nicméně z celé této situace vyplývá jasná věc:

Skatepark si stavíme pro nás, abychom tam mohli jezdit, děláme to pro všechny a snažíme se, aby to zase nedopadlo tak, že všichni ve městě si budou stěžovat, že není kde jezdit než se postaví "real" skatepark a nikdo pro to nic nedělá. TAKŽE PROSÍM POCHOPTE, ŽE JESTLI TAM BUDETE DĚLAT BORDEL, LÁMAT STROMY A POŠKOZOVAT PŘEKÁŽKY, TAK SE MŮŽE STÁT, ŽE SE TEN SKATEPARK ZRUŠÍ A NEBUDE OPĚT NIC!!! POKUD BUDETE DĚLAT, ŽE SE VÁS TO NETÝKÁ, TAK JSTE NA OMYLU, TÝKÁ SE TO VŠECH = SKATEŘI, KOLOBĚŽKÁŘI, BMX ATD...NEBUĎTE LÍNÍ A UDĚLEJTE TĚCH PÁR KROKŮ K POPELNICÍM!!!!

TAK SE PROSÍM VZPAMATUJTE, A KDYŽ UVIDÍTE, ŽE TAM NĚKDO DĚLÁ BORDEL, TAK MU SLUŠNĚ ŘEKNĚTE AŤ PO SOBĚ UKLÍZÍ, POKUD NEUPOSLECHNE A POŠLE VÁS NĚKAM, TAK MÁTE PRÁVO ZAVOLAT MĚSTSKOU POLICII A NECHAT HO VYPROVODIT Z PARKU ZA NEDODRŽOVÁNÍ PROVOZNÍHO ŘÁDU!

Posedávání různých partiček a vandalů

Poslední dobou, se začaly v parku shromažďovat různé skupiny lidí, hlavně večer, kteří se také přičiňují k nepořádku a dalším věcem. Takže opět, pokud vidíte, že někdo dělá bordel, něco rozbíjí, láme atd., tak zavolejte na ně městskou policii.

Z tohohle článku si vezměte ponaučení, že pokud se nebudou dodržovat určitá pravidla, tak to můžeme celé zabalit a žádný skatepark tady nikdy nebude!!! Bojujeme všichni za stejnou věc, tak si prosím neserme vzájemně na hlavu. Díky, čau.

 

                                                                                                                                                                                        Autor: Olda Šrubař