Zase o kus dál...jarní novinky

A jsme zase o kus dál. Do skateparku byla přidána nová překážka, a tou je rádius. Mnozí z vás to už asi víte, ono už tam ten rádius nějaký pátek stojí, ale tak aspoň zmínka pro ty ostatní :-)

Letos se také pokácel strom, který byl kompletně uschlý a padaly z něj docela velké větve, hlavně při silném větru, a tak hrozilo, že to může na někoho spadnou nebo poškodit překážku. V brzké době se chystáme připevnit k zemi nový rail. Tentokrát opravdu poctivě, ať nám ho zase nějací dobráci neukradnou. Čeká nás také oprava povrchu, protože spáry, které vznikly přes zimu jsou opravdu nepříjemné a občas se stane, že se prostě rozsekáte :-D Další podstatnou novinkou a našim letošním největším záměrem je úspěšná realizace minirampy. Pokud se na to podíváme jako optimisti, tak do poloviny prázdnin by se mohlo v minirampě jezdit. Ale radši nepředbíhejme a zatím držte palce ať to všechno klapne.

Letos chystáme i jarní opening miniskateparku, jen ještě čekáme než se více oteplí a počasí bude stabilnější. Máme v plánu pozvat HonkyTonk skateshop, který dodá nějaké ceny od  sponzorů a pojede se nějaká street session, prostě jarní chill. Chtěli bychom i něco grilovat, tak snad to vše vyjde. Takže sledujte náš facebook, určitě tam dáme informace jakmile se akce naplánuje. Samozřejmě jste všichni zváni na čumendu a mladí i staří talenti na skejtech především.

A pro ty co ještě neví, tak jsme navázali spolupráci se skateshopem HonkyTonk, který nám poskytl finanční podporu 3000 kč. Tyto peníze se budou z větší části investovat do překážek (chystáme ještě jeden malý rádius) a ze zbytku se uhradí administrativní věci našeho občanského sdružení.

Takže děcka berte skejt do ruky a GO SKATE!!!!